Strona główna

DOBRA ENERGIA

dla Twojego domu i firmy

KORZYŚĆ

Instalacja fotowoltaiczna
to nawet 25% zysku.

TECHNOLOGII

To gwarancja wydajności instalacji fotowoltaicznej. 

OPIEKA

Jesteśmy stale dostępni
dla naszych klientów.

FINANSOWANIE

Najlepsze finansowanie
dla Twojej instalacji.

Dlaczego warto?

  • Oszczędność
  • Czyste powietrze
  • Niewyczerpane źródło energii
  • Dotacje
  • Niezależność
  • Szybki montaż
  • Energia w zapasie

Instalacja fotowoltaiczna zwraca się już w ciągu ok. 3 – 7 lat. Decydując się na to rozwiązanie nie musisz już przejmować się corocznymi podwyżkami cen prądu. Bądź niezależny!

Fotowoltaika jest ekologicznym rozwiązaniem, wchodzącym w skład OZE (Odnawialne Źródła Energii). Ogniwa produkując prąd nie wydzielają szkodliwych związków, ani dwutlenku węgla. Są zatem całkowicie bezpieczne dla otoczenia i środowiska. 

Tradycyjne źródła energii pochodzą z paliw kopalnych, których zasoby szybko maleją. W przyszłości przewiduje się ich zupełne wyczerpie. Energia produkowana ze Słońca w przeciwieństwie do paliw kopalnych nigdy się nie wyczerpie.

Istnieje wiele programów dotacyjnych takich jak „Mój Prąd”, „ulga termomodernizacyjna” czy „Czyste Powietrze”, dzięki którym możesz pozwolić sobie na założenie własnej instalacji fotowoltaicznej niewielkim nakładem finansowym!

Decydując się na własne panele fotowoltaiczne stajesz się niezależnym dostawcą prądu. Wyprodukowana energia zostaje przeznaczona na bieżące potrzeby, a nadwyżki mogą być wykorzystane w nocy lub w okresie mniejszego uzysku. Dodatkowo koszty eksploatacji są bardzo niskie, a sama instalacja niemalże bezobsługowa.

Montaż instalacji fotowoltaicznej obejmuje zamocowanie paneli i konstrukcji na dachu / gruncie oraz instalację inwertera (falownika) w odpowiednim do tego miejscu. To bardzo szybkie i wygodne!
Swoją nadwyżkę prądu możesz oddać do sieci, która pełni funkcję magazynu energii. Co najważniejsze, nie potrzebne do tego są dodatkowe akumulatory, które podwyższają koszty instalacji fotowoltaicznej.

Nasze realizacje

Fotowoltaika dla domu i firmy Lubelskie

Dla domu

Możemy sprawić, że Twoje wysokie rachunki za prąd przejdą do przeszłości. Instalacja fotowoltaiczna idealnie wpiszą się nie tylko w Twój dach, ale i Twoje życie. Wszystkim zajmiemy się za Ciebie, nawet formalnościami!

Dla firmy

Prowadzisz własny biznes i szukasz sposobu na oszczędności? Fotowoltaika rozwiąże problemy ciągłych podwyżek prądu, zapewni lepszą przewagę konkurencyjną i da impuls do rozwoju Twojej firmy. 

Fotowoltaika dla domu i firmy Lubelskie

Jak działa fotowoltaika?

1. Panele fotowoltaiczne

Zamieniają energię słoneczną w prąd elektryczny

2. Inwerter

Zamienia prąd stały w prąd zmienny, który płynie w sieci

3. Licznik dwukierunkowy

Mierzy energię wyprodukowaną przez instalację

O nas

Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi i sprawdzonymi firmami, aby zagwarantować jakość
i bezpieczeństwo naszych instalacji fotowoltaicznych (m. in. Grodno, ESoleo ABB Alior Bank). Montażu instalacji dokonują tylko i wyłącznie nasze doświadczone, wykwalifikowane
i certyfikowane ekipy monterskie, nie korzystamy z usług podwykonawców.
Wykorzystujemy najwyższej jakości materiały.

Fotowoltaika dla domu i firmy Lubelskie

Potrzebujesz dodatkowej wiedzy?

Skorzystaj z ENCYKLOPEDII FOTOWOLTAIKI

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Z chęcią odpowiemy na Państwa wszelkie pytania.

Zadzwoń lub napisz:

tel. (+48) 884-023-690 | tel. (+48) 533-344-971 biuro@goldenglobeenergy.pl wyceny@goldenglobeenergy.pl dws@goldenglobeenergy.pl (propozycje współpracy)

Znajdujemy się:

ul. Karola Olszewskiego 5, 20-481 Lublin